ساخت کمربند چرمی

2208
آخرین بروزرسانی

برای ساخت کمربند چرمی شما نیاز به چرمی گاوی با استحکام مناسب دارید. به هیچ .جه از چرمهای نازک و چرمهایی که کمربوط به کناره پوست حیوان یا زیر شکم حیوان است اسنفاده نکنید. چرم کمربند را از پشت حیوان در امتداد گردن برش بدهید. برای جثه متوسط طول ۱۲۵ سانتیمتر در عرض ۳ سانتیمتر کافی میباشد در صورتیکه جثه…

ساخت کمربند چرمی

برای ساخت کمربند چرمی شما نیاز به چرمی گاوی با استحکام مناسب دارید. به هیچ .جه از چرمهای نازک و چرمهایی که کمربوط به کناره پوست حیوان یا زیر شکم حیوان است اسنفاده نکنید. چرم کمربند را از پشت حیوان در امتداد گردن برش بدهید.

برای جثه متوسط طول ۱۲۵ سانتیمتر در عرض ۳ سانتیمتر کافی میباشد در صورتیکه جثه فرد بزرگتر میباشد باید سایز را متناسب با ابعاد کمر فرد تغییر دهید.

اگر برای کمربند قصد دارید دولایه چرم را بهم بچسبانید بهتر از برای لایه داخلی کمربند از چرم اشبالت استفاده کنید و برای لایه داخلی از فوم یا تکسون مکس.

دقت کنید لایه داخلی با لبه دوخت یک یا دو میلیمتر فاصله داشته باشد و داخل دوخت قرار نگیرد. ابتدا لایه داخلی چرم را کامل چسب زده و لایه داخلی را نیز بطور کامل چسب بزنید. سپس چسبانده و چرم روی کار و روی لایه داخلی را نیز کامل چسب زده از ابتدای کمربند شروع به چسباندن کنید. قبل از چسباندن کامل سگک کمربند را نیز وصل کنید.

در این مرحله باید دقت بالایی داشته باشید که لبه های کمربند کاملا بر روی هم منطبق گردد.

کمربند چرمی

بعد از چسباندن کامل اجازه دهید چند ساعت چسب کامل خشک شود. سپس بوسیله سنبه دو طرف چرم را سوراخ کنید. دقت کنید سنبه باید کاملا بر روی چرم عمود قرار بگیرد تا هر دو طرف جای سنبه دقیق باشد.

با توجه به سایز کمر فرد مورد نظرتان جای ورود زبانه کمربند را با سنبه به فواصل سوراخ بزنید.

افزودن دیدگاه جدید
تا کنون نظری ثبت نشده است ، شما اولین کاربر صاحب نظر ما باشید »ارسال دیدگاه«

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.