عضویت در فروشگاه چرم سحر
احراز هویت * به لاتین (انگلیسی) پاسخ دهید
هر ساعت چند دقیقه است

الگو و آموزش کیف مجلسی

نویسنده : مدیر

بازید : بازدید : 3427

تاریخ : 08 / فوریه / 2017

آموزش کیف مجلسی

توضیحات محصول

الگوها تحت نرم افزار اتوکد که نرم افزار بسیار دقیق جهت نقشه کشی  توسط مهندسان استفاده می شود کشیده شده است. شما بعد از پرینت گرفتن و برش دادن الگو براحتی می توانید الگوی خود را بر روی چرم قرار داده و چرم را برش بزنید.
از آنجا که الگو تحت نرم افزار طراحی شده بدون خطا می باشد و تمام اندازه ها با یکدیگر تطبیق دارد. همچنین محل سنبه زدن دقیق نیز بر روی الگو کشیده شده است و براحتی و بدون استرس می توانید چرم خود را نشانه گذاری کرده سوراخ کنید.

فیلم های اموزشی شامل تمام مراحل و قدم به قدم تا ساخت کامل کیف

دوستان عزیز کلاس های آموزشی که سختی رفت و آمد و هزینه های سنگین را در پی دارد و نهایتابسیاری از نکات فراموش می شوند، اما فیلم های آموزشی همیشه در دسترس بوده و هر زمان نیاز به مرور داشته باشید می توانید کل فیلم را دوباره ببینید .

در کنار فیلم فایل PDF شامل تمام مراحل کار نکته به نکته قدم به قدم با تمام عکس های مراحل مختلف موجود می باشد.

آیا برای پرینت گرفتن مشکل دارید؟
برای کسانی که شرایط پرینت گرفتن ندارند نیز الگو با اندازه های کامل داده شده تا طرح را براحتی در منزل روی کاغذ پیاده کرده و الگو را آماده کنند. شما می توانید بعد از دانلود کردن فایل اندازه گذاری شده تمام اندازه های کیف را بر روی کاغذ پیاده کنید.

معرفی ابزار مناسب:

افراد زیادی کیف های چرمی تولید می کنند اما اکثرا در تولید یک کیف با کیفیت لازم توانا نیستند و نمی توانند محصولات خود را بفروش برسانند ، تنها بدلیل پایین بودن کیفیت کار ارائه شده.

این مهم است که شما بدانید چگونه  و چه نوع وسیله ای لازم دارید و به چه وسایلی احتیاج ندارید و کجا و چه زمانی باید از یک وسیله استفاده کرد.
من به شما ابزار درست و اولیه کار را معرفی خواهم کرد و حتی ابزاری که نیاز به خرید ندارید.

با دریافت الگو  کیف مجلسی ، آموزش کامل کیف را دریافت کنید و تمام نکاتی که برای دوخت و تهیه هر نوع کیفی احتیاج دارید را در اختیار داشته باشید. با این آموزش سطح کیفیت کارهای چرمی خود را بالا ببرید، کارهای چرمی با کیفیت بهترین تبلیغ برای فروش اجناس شماست.

بعد از خرید الگو و آموزش:
فایل های PDF شماره ۱، ۲، ۳، ۴، ۵  که الگوی کیف می باشد. شامل الگوی کامل کیف و آستر کیف

به مکان هايی که فتوکپی و پرینت انجام می دهند برده و پرینت A3  بگيريد و بعد از تهیه الگو ها ابتدا فایل آموزشی PDF را مطالعه کرده و فیلم های آموزشی را تا انتها ببینید سپس اقدام به دوخت کیف نمایید.
دوستانی که قادر به تهیه پرینت نیستند با شماره های اعلام شده تماس گرفته اندازه دقیق الگو برای پیاده سازی بر روی کاغذ فرستاده خواهد شد.

در این آموزش یاد میگیرید:
ابزار مورد نیاز دوخت کیف مجلسی
تهيه الگو
برش زدن درست الگو
پیاده کردن الگو روی چرم و برش زدن آن
لویس کردن چرم یا نازک کردن پشت چرم  (ابزار خانگی جايگزين)

سنبه زدن
اتو کردن
نصب دکمه چهار پارچه و پرچ
نصب زیپ

نکات این آموزش و الگو:
این محصول تنها خرید الگو نیست. شما به نکات کلیدی کار واقف خواهید شد و در دوخت کیف های بعدی حرفه ای تر می شوید.

چرا این آموزش  طراحی و تولید شد؟
همیشه افراد علاقمند را مشاهده می کردم که از آموزش هایی که در کلاس های حضوری دریافت کرده بودند ناراضی و گله مند بودند که ریزه کاری های کار را یاد نگرفته بودند و یا دوستانی که الگو را نمی توانستند دقيق ترسیم کنند و نهایتا محصول تولیدی کیفیت پایینی داشت و بدنبال یادگیری بهتر بودند.
تجربه نشان داد که کلاس های حضوری که باعث صرف هزینه، وقت زیادی  می شود و هنر آموز در این مسیر ممکن است انگیزه و انرژی خود را از دست بدهد.
بنابراین نصمیم گرفتم که آموزش جامع و کاملی تهیه کنم تا دوستان هنر آموز علاوه بر دوخت این کیف مجلسی بر دوخت تمامی کیف های تولید خود تسلط پیدا کنند.

فایل های آموزشی شامل فیلم دوخت کامل کیف و فایل PDF  شامل تمامی مراحل کار و نکات ریز به همراه عکس هر مرحله می باشد.

شما اشتباه نکنید دوستان: بعضی از هنرآموزان مبتدی اقدام به خرید الگو می کنند، اما نمیتوانند و نمیدانند چگونه بايد از الگو استفاده کنند. اگر الگو به همراه آموزش تهیه شود شما به تمام مراحل کار تسلط پیدا کرده و می توانید علاوه بر تولید این کیف و فروش آن به دیگران آموزش نیز بدهید و کسب درآمد کنید

آیا برای خرید نیاز به ثبت نام است؟
خیر ، بدون نیاز به ثبت نام می توانید خرید کنید.در صفحه تسویه حساب از شما یک رمز عبور درخواست می شود، شما رمز عبور دلخواهتان را وارد کرده و سایت یک حساب کابری ایجاده کرده که ایمیل شما نام کاربری شماست.در صورتی که قبلا در سایت ثبت نام کرده اید نیاز است با نام کاربری و رمز عبورتان وارد شوید و اگر رمز خود را فراموش کرده اید کافیست در صفحه ورود به سایت بر روی عبارت فراموشی رمز کلیک کنید تا رمز عبور جدید بسازید.
لینک های دانلود تا چه زمانی فعال هستند:
شما با خرید و ایجاد حساب کاربری خودکار در سایت همیشه میتوانید به لینک دانلود همه فایل ها دسترسی  داشته باشید

اگر با مشکل مواجه شدید کافیست با شماره های ۰۹۱۲۵۷۰۱۸۶۰ و ۴۴۴۰۲۲۷۱-۰۲۱ تماس بگیرید

دلایل ارزان بودن محصول:
بعضی از دوستان برایشان جای سوال بود که چرا آموزش کامل به همراه الگو  با این قیمت ارائه می شود.
دوستان عزیزم اولین هدف من آموزش کامل و بدون نقص می باشد، این آموزش برای همه اقشار تنظیم شده است با رعایت انصاف. رضایت مندی شما دوستان عزیز اولین خواسته مجموعه چرم سحر می باشد. قیمت محصولات فقط ارزش ریالی آن نیست ، ارزش معنوی محصول در لبخند رضایت شما دوستان عزیز است.

آیا با خرید آنلاین مشکل دارید؟؟
اگر با خرید بصورت اینترنتی مشکل دارید با شماره های ۰۹۱۲۵۷۰۱۸۶۰ و ۴۴۴۰۲۲۷۱-۰۲۱ تماس گرفته برای واریز وجه کارت به کارت هماهنگ کنید