عضویت در فروشگاه چرم سحر
احراز هویت * به لاتین (انگلیسی) پاسخ دهید
حاصل 13+3

درباره ما

نویسنده : مدیر

بازید : بازدید : 3559

تاریخ : 17 / ژوئن / 2018

سلام خدمت همه دوستان گرامی سایت چرم سحر

درباره مجموعه ما بیشتر بدونید

من از سال ۱۳۹۰ وارد حوزه کارهای چرمی شدم و علاقه بسیاری به چرم و ساخت کیف و کفش چرم داشتم. 

نمیدونم چقدر چرم دیدید ولی یکی از صحنه هایی مجذوب کنند زندگی من دیدن چرمهای مختلف هست و واقعا برام مسحور کننده است.

من یک کلاس با دوره چند جلسه ای بسیار کوتاه در کنار یکی از دوستانم گذراندم که با توجه به مشغله ایشان برای همیشه منحل شد و از آن پس تصمیم گرفتم خودم تمام مطالب مربوط به چرم را یاد بگیرم، همین قضیه باعث شد دانش زیادی در این حوزه بدست بیاورم و البته هزینه های زیادی را اشتباها در این مسیر صرف کردم. در بازارهای سعدی و سید ولی بسیار وقت صرف یادگیری ابزار چرم کردم.

دوستان مطلع هستند که ابزار و وسایل برای کارهای چرمی هم تنوع زیادی دارد و هم قیمت بالایی. برای بدست آوردن این تجربه خیلی موارد پیش آمد که ابزاری که نیاز نداشتم ولی چون توصیه شده بود خریدم و بعدا متوجه شدم که  نوآموزان این حیطه بدلیل تجربه کم در دام افراد سودجو چه هزینه های بی موردی صرف میکنند یا ندانسته ابزاری به چند برابر قیمت اصلی میخرند.
بعد از گذشتن این دوران و بدست آوردن هزینه های زیاد و تجربه های زیاد متوجه شدم که آموزش های بسیار پراکنده ای در دنیای مجازی وجود دارد که باعث سردرگمی دوستان علاقمند میشود و همچنین هزینه های گزافی جهت آموزش پرداخت میکنند، که نهایتا هنوز قادر به ساختن کیف مورد نظر خود نیستند. بنابراین تصمیم گرفتم سایت مرجع برای کارای چرمی تهیه کنم تا تمام دوستان و علاقمندان بسیاری از آموزش ها را بصورت رایگان دریافت کنند و از تجربیات بنده استفاده کنند.

حال بعد از گذشتن ۳ سال از شروع سایت با تعدادی از مهندسین که با نرم افزار الگو طراحی میکنند همکاری میکنم و فیلمهای آموزشی را برای بعضی از الگوها تولید میکنم که سعی داشتم تمام نکاتی که در هیچ کلاسی گفته نمیشود داخل فیلمها قرار بگیرد.

و در حال حاضر با کارگاههای  تولید کیف در تهران و شهرستان همکاری میکنیم. امیدوارم بتوانم این صنعت به داخل خونه های تمام ایرانیها وارد کنم و هر خانواده نیازهای خودش را تامین کند و در کنار این تامین حس لذت انجام کارهای هنری رو داشته باشد.

 

بعد از

برای صحبت با سحر سرلک میتوانید با شماره تماس ۰۹۱۲۵۷۰۱۸۶۰ و ۰۲۱۴۴۴۰۲۲۷۱ تماس بگیرید. از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹صبح الی ۴ بعدازظهر پاسخگوی شما عزیزان هستم.